Mobil: 0907 986 528    Mail: elfin@centrum.sk
Copyright © 2007-2017  EL-FIN / All rights reserved
Garážové brány, pohony a dvere Hormann
Sekcionálne garážové brány

S garážovou sekcionálnou bránou firmy Hörmann sa rozhodnete pre riešenie, ktoré vychádza z dlhoročného Know - how významnej medzinárodnej značky. Sekcionálne brány firmy Hörmann sú vyrábané z najkvalitnejších materiálov, sú vynikajúco spracované a zodpovedajú najvyšším nárokom na pohodlnosť obsluhy a funkčnú spoľahlivosť. Za to ručíme svojim dobrým menom.

Pozrieť prospekt
Výklopné brány Berry

Všetko hovorí pre ňu: kvalita a spoľahlivosť, vzhľad a komfort i vyzretá technika. Každá Berry brána je výsledkom vyše 50 ročného know - how vo výrobe garážových brán. Tým sa Hörmann výklopné brány stali číslom 1 v Európe. Vaka rozmanitosti ich vzorov, určite si aj Vy vyberiete bránu pre Váš dom podľa Vaších predstáv.

Pozrieť prospekt
Garážová rolovacia brána RollMatic

Garážová brána RollMatic od firmy Hörmann vytvorí skutočne veľa priestoru pred garážou a v garáži. Ak chcete parkovať, môžete vojsť až priamo pred bránu, strešný priestor v garáži navyše zostane voľný. Profil brány RollMatic je vyrobený z vysoko kvalitného, nehrdzavejúceho hliníka a sériovo vybavený modernou technikou pohonu Hörmann.

Pozrieť prospekt
Brány pre hromadné garáže

Brány pre hromadné garáže - robustní vytrvalci s mnohými možnosťami stvárnenia.

Pozrieť prospekt